Спеціальні кредити від Ощадбанку

 

 

 

 

"Ощадбанк" почав видавати українцям кредити на

твердопаливні котли,

що може допомогти суттєво з економити*  

 

 

Як повідомляє портал Українська правда "Ощадбанк" почав видавати кредити на твердопаливні котли.

В рамках реалізації урядової програми енергозбереження "Ощадбанк" вже видав 66 "теплих" кредитів на загальну суму 1,154 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні банку.

 

Як повідомляється, середня сума одного кредиту - 17,5 тисяч гривень. Найбільше таких кредитів видано в Сумській, Львівській та Тернопільській областях.

 

Нагадаємо, 9 жовтня "Ощадбанк" розпочав кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива і енергії крім природного газу.

 

Програма передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту. На допомогу людям в придбанні електричних або твердопаливних котлів урядом виділено 50 млн гривень бюджетних коштів.

 

"Кредит надається на термін до 36 місяців.

Ставка - 25% річних, обов'язковий власний внесок - 10% від вартості котла.

Мінімальна сума кредиту - 1000 гривень, максимальна - 30 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.

 

Механізм отримання кредиту передбачає кілька кроків:

 

1 крок. Потенційний позичальник вибирає товар в магазині і, отримавши рахунок-фактуру, надає його установі банку разом з усіма необхідними документами для отримання кредиту.

 

2 крок. Після визначення банком можливості надання кредиту банк приймає рішення про видачу кредиту.

 

3 крок. Позичальник сплачує продавцеві обов'язковий перший внесок в розмірі 10% від вартості котла і надає в банк відповідні підтверджуючі документи.

 

4 крок. Після укладення кредитного договору з фізичною особою банк надає позичальникові кредит шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця, а позичальник надає в банк документ, що підтверджує отримання ним котла від продавця.

 

5 крок. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України в свою чергу перераховує банку кошти для відшкодування кожному позичальнику до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис грн.

 

Ці кошти перераховуються на поточні рахунки позичальників, відкритих в Ощадбанку.

 


 

* Наша компанія тісно співпрацює з Ощадбанком по урядовій программі, щодо відшкодування частини кредиту.

Ми допомагаемо нашим клієнтам і повністю берем на себе оформлення всіх необхідниих документів пов"язаних з цією процедурою.